Uncategorized

Pulmade planeerimine: kõige olulisemad asjad, mida teha

Ühel või teisel hetkel oleme me kõik unistanud ideaalsest pulmast. Kui sa pole ise pulmakorraldaja, pole pulmi aga lihtne planeerida. 

See võib osutuda paljude jaoks väga keeruliseks, alates sobiva kuupäeva valimisest kuni parima mesinädalate sihtkoha leidmiseni. Tonro.ee veebileht lahendab õnneks pulmade korraldamisega seotud varustuse leidmise probleemid. Allpool on olulised asjad, mida oma täiusliku pulma planeerimisel arvestada.

Eelarve

Kui otsustad pulmakorraldajat mitte hankida on pulm ilmselt sinu elu suurim enda poolt planeeritav sündmus. Kirjuta üles, kui palju oled nõus kulutama ja pea sellest numbrist kinni. Kui eelarve on piiratud, siis keskendu prioriteetide seadmisele ja tee valikuid.

Asukoht ja toimumiskoht

Üks tähtsamaid otsuseid, mida teed pulmade planeerimisel, on tseremoonia toimumise asukoha määramine. Kuna valikuid on palju, arvad kindlasti, et õige koha välja valimine peaks olema lihtne. Kuid see pole mitte kunagi nii lihtne. Teades ette oma eelarvet ja kui palju inimesi üritusel osaleb, suudad aga asukoha osas teha paremaid valikuid.

Mis on menüüs

Pärast eelarve ja ligikaudse külaliste arvu kindlaksmääramist on aeg koostada menüü. Uuri kas sinu valitud koht pakub toite ja jooke või vastutad toitlustajate kaasamise eest ise. Kui toimumiskoht ei paku ise toitlustamist, uuri kohalike toitlustajate kohta ja loe klientide arvustusi.

Tee muusika osas otsused

Bändi või DJ palkamine muudab kogu sinu pulmapeo sujuvaks. Kui oled palganud kellegi oma tähtsal päeval pilli mängima, veendu, et oled nõus bändi poolt esitatavate lugudega. Võimalusel isikupärasta esitatavad palad.

Oma varuplaani

Kui pulmad toimuvad välistes tingimustes siis uuri, kas vihma, tormi või liiga kuuma või niiske ilma korral on võimalik ka siseruume kasutada. Kuigi enamus kohtades võimaldatakse siseruume, mida võib halva ilma korral kasutada, ei pruugi mõnel juhul seda olla. Sel juhul peaks sul alati olema varuplaan.

Täiuslikkus on vaataja silmades. See on sinu pulm ja sinu eelarve, nii et ole iseenda vastu aus. Ära mõtle üle, ole hetkes ja naudi!

Jätke vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga