Uncategorized

Millised prillid on moes aastal 2024?

Kas prillid on sinu jaoks osa eneseväljendusest? Dr. Lensori e-poest leiad tõeliselt suure valiku prilliraame igale maitsele. Vaata, missugused on 2024. aasta prillitrendid.

Värviüleminekuga nn gradient raamiga prillid

Värviüleminekuga prillid on osa kaasaegsest ja kergelt artistlikust stiilist. Lummavad värviüleminekud lisavad iga riietuse juurde tundlikku elegantsi ja särtsu. Kui oled harjunud kandma nn turvalist värvi prille, võib gradient tunduda esialgu paras julgustükk. Kui otsid aga oma stiilile värskendust, võib värviüleminekuga prillidest saada sinu uus lemmik. Värviüleminekuga prillid aitavad suurepäraselt täiendada ja peegeldada teisi värve riietuses ja meigis.

Läbipaistva raamiga prillid: tagasihoidlikud ja stiilsed

Läbipaistva raamiga prillid väljendavad elegantsi läbi lihtsuse. Need sobivad hästi kõikidele, kes soovivad rõhutada oma loomulikke näojooni. Läbipaistvad prilliraamid sobivad hästi iga nahatooni ja stiiliga, ning jätavad piisavalt tähelepanu kandja ainulaadsetele näojoontele ja/või meigile.

Sportlikud prillid: funktsionaalsed ja julged

Spordivarustusest inspireeritud prillid on kinnitanud kanda moelavadel. Ümber pea ja/või kindlalt ninal istuvad prillid sobivad hästi liikuva elustiiliga ning on lisaks trendikusele ka väga funktsionaalsed. Sportlikud prillid võivad olla veelgi praktilisemad fotokroomsete ehk isetumenevate prilliklaasidega, mis reageerivad valguse intensiivsusele ning pakuvad aktiivsele prillikandjale veelgi mugavamat kogemust.

Sirge ülaservaga prillid: inspireeritud vintage stiilist

Mineviku sarmi ja tuleviku innovatsiooni ühte sulandavad sirge ülaservaga prillid on selle aasta must-have. See julge prillitrend on ühtaegu ikooniline ja retro ning samas väga kaasaegne. Julge ülaservaga prillid rõhutavad kulmujoont ning sobivad hästi kõikidele, kes soovivad tuua rohkem tähelepanu näo ülemisele poolele. 

Kuusnurksed prillid: trendikad igast nurgast

Kuusnurksed prillid ja päikeseprillid lehvitavad konventsionaalsele stiilile ning elavdavad prillimoodi 70ndatest inspireeritud elurõõmu. Kaasaegse, puhtajoonelise disainiga kuusnurksed prillid sobivad eriti hästi kerge ja õhulise riietusega ning lisavad silmapaistvat vunki igale stiilile.

Jätke vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga